Dostawa / Wysyłka towaru

Zakupione meble dostarczamy do naszych klientów pojazdami własnymi lub firmą kurierską. Preferujemy dostawę własnym transportem, ponieważ dbając o naszych klientów chcemy mieć pełną pewność, że nasze meble dotrą do Państwa bez żadnych uszkodzeń.


Dostawa naszym bezpiecznym transportem:



Posiadamy bardzo nowoczesne samochody, które pozwalają nam na bardzo dobre zabezpieczenie towaru i dostarczenie go do klienta we wskazany adres bez uszkodzeń. Nasi kierowcy posiadają długoletnie doświadczenie w transporcie drogowym oraz w zabezpieczaniu mebli.

1) W przypadku transportu firmowego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy celem określenia kosztów oraz terminu dostawy.
2) Zadając pytanie o koszt transportu prosimy podać nazwę miejscowości wraz z kodem pocztowym.
3) Koszt dostawy z każdym Klientem jest ustalany indywidualnie. Koszt dostawy zależy od miejsca dostawy, a także wielkości zamówienia.
4) Z uwagi na gabaryty mebli prosimy o zorganizowanie odbioru. Kierowca nie zawsze jest w stanie sam wyładować meble

Dostawa firmą kurierską Siódemka

Od kilkunastu lat korzystamy z usług firmy kurierskiej siódemka. Z jej usług jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy ją ocenić bardzo dobrą opinią oraz niewielką ceną transportu naszych produktów



Koszt transportu krzeseł oraz stołów firmą kurierską Siódemka:

Krzesła:
- Przy płatności z góry 15zł
- Płatnośc przy odbiorze 20zł

Stoły:
- wymiar 140/80 - 80zł
- wymiar 180/90 - 100 zł
- wymiar 240/100 - 250zł

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy w naszym salonie od Poniedziałku do Soboty oraz po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w Niedzielę.


ZAPRASZAMY 34-221 Skawica 190

Płatności

Numer naszego konta bankowego: 52 8799 0001 0020 0200 2772 0001

Akceptujemy również inne sposoby zapłaty. Nie ograniczamy inwencji twórczej oraz fantazji naszych klientów.
W przypadku zamówień przekraczających sumę 5 tysięcy konieczna przedpłata na konto.
Uwaga. Zastrzegam sobie prawo odmowy wysłania towaru za pobraniem w przypadku stwierdzenia małej wiarygodności Kupującego (np. dużo negatywnych komentarzy, problem z potwierdzeniem zamówienia).
Należności za zakupiony towar można wpłacać na konto lub przy odbiorze po dostarczeniu mebli oraz zaakceptowaniu ich w obecności naszego pracownika (kierowcy).




Nasza oferta